Gdzie najtańszy internet będzin?

Internet jest to wspaniałe miejsce spotkań wszystkich ludzi na całym świecie, w internecie możemy poznać wiele wspaniałych osób i zawrzeć nowe znajomości. Ludzie są bardzo koleżeńscy i mili, bardzo lubie spędzać czas w internecie ponieważ jest to tak jakby mój drugi dom, potrafie przesiadywać na nim godzinami. Poznałem już wielu internetowych przyjaciół z którymi spędzam bardzo dużo czasu przez cały dzień. Raz moja internetowa przyjaźń przerodziła się w prawdziwą przyjaźń w życiu realnym, jestem bardzo z tego powodu zawodolony, ponieważ poznałem osóbę na której mogę polegać i na której mi bardzo zależy. Niewinna znajomość z internetu przerodziła się w coś wielkiego. Myślę, że nasza przyjaźń przetrwa do końca świata. Spotkaliśmy się w mieście Będzin w kafejce internetowej o nazwie : internet będzin . Internet daje nie tylko możliwośc poznawania nowych ludzi, można w nim również np podejmować różne kursy czy też handlować. Samemu kilka lat temu prowadziłem aktywny sklep na stronie allegro.pl z czego bylem bardzo zadowlony.

Sprzedawałem tam bardzo dużo rzeczy, które rozchodziły się jak świeże bułeczki. Udało mi się zarobić bardzo dużo pięniędzy. Niektórzy ludzie w szczególności rodzice często zarzucają dzieciom że internet to zła rzecz. Twierdzą, że ich dzieci bezmyślnie spędzają czas w wirtualnym świecie, nie są świadomi, że ich dzieci w internecie posiadają wspaniałych znajomych z którymi bardzo lubią spędzać czas i jest to nieodłączna część ich życia. Myślę, że to powinno się zmienić w ich świadomości. Rodzice powinni zrozumieć, że internet nie jest źródłem zła , wręcz przeciwnie. Należy jednak uważać, ponieważ w internecie czai się wiele złych rzeczy m.in: tworząc konto na portalach społecznościowych jesteśmy narażeni na pedofilii i innych złych ludzi. Kilka lat temu sam byłem świadkiem, kiedy młoda dziewczyna założyła sobie konto na portalu randkowym, próbowała znaleźć swoją miłość w internecie, ponieważ w realnym życiu była za bardzo nieśmiała. Po kilkudniowej konwersacji dziewczyna dała się namówić przez przysłowowiego „chłopaka” na randke.

Była bardzo z tego powodu zawodolona, lecz nie była świadoma, że za ekran monitora, czaił się 40 letni pedofil, który czekał właśnie na taką okazję. Należy uważać na takie sytuacje, jeżeli zdecydujemy się na używanie portali randkowych należy pamiętać aby umawiać się tylko w miejscach publicznych aby w razie czego mieć kilka osób u boku, którzy mogliby Ci udzielić pomocy.

Universum

Related posts

Leave a Comment